Пермяков Дмитро Олександрович «Машина»

Пермяков Дмитро Олександрович
Дата та місце народження: 8 січня 1980 р., м. Дніпро
Дата та місце смерті: 28 серпня 2014 (34 роки) м. Новоазовськ, Донецька область
Місце поховання: м. Дніпро
Посада: Міліціонер
Обставини смерті: Загинув 28 серпня 2014 р. у бою під Новоазовськом (Донецька область), де розвідувальна група натрапила на передовий підрозділ кадрової російської армії, яка зайшла на територію України. Після бою Дмитра не знайшли ні серед поранених, ні серед убитих. Після тривалих пошуків ідентифікований серед загиблих за експертизою ДНК. 25 червня 2015 року воїна поховали. Разом з Дмитром загинув О. Мітягін.

Міліціонер, батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1».

28 серпня 2014-го загинув у бою під Новоазовськом — розвідувальна група натрапила на передовий підрозділ кадрової російської армії після заходження на територію України. В тому ж бою загинув молодший сержант міліції Олександр Мітягін. Вояків полонили та розстріляли біля села Маркине.

Після бою Пермякова не було знайдено ні серед поранених, ні серед убитих. Ідентифікований серед загиблих за експертизою ДНК після довготривалих пошуків.

Похований 25 червня 2015 року в Дніпропетровську на Краснопільському цвинтарі.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — нагороджений

13 серпня 2015 року — орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). 23 вересня 2015 у селі Керносівка (Новомосковський район), де навчався Дмитро, відкрито меморіальну дошку його честі.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 6, місце 13.