Пеприк Назар Володимирович

Пеприк Назар Володимирович
Дата та місце народження: 16 лютого 1981 р., м. Львів
Дата та місце смерті: 16 серпня 2014 (33 роки) с. Красне, Луганська область
Місце поховання: с. Зимна Вода, Львівська область
Посада: Технік роти
Обставини смерті: Загинув 16 серпня 2014 р. під час виконання бойового завдання в районі с. Красне, Краснодонський район, Луганська область. Разом з Назаром загинули старший лейтенант І. Пасевич, сержант А. Лі, молодший сержант І. Добровольський, молодший сержант О. Тюріков, старший солдат В. Муравйов, солдат Т. Кулєба, солдат Д. Мирчук, солдат Д. Часовий та солдат О. Філь.

[ред. | ред. код]

Народився 16 лютого 1981 року у м. Пустомити, Львівської області. Мешкав у с. Зимна Вода, Пустомитівського району Львівської області.

Навчався у Зимновідській ЗОШ № 2 до восьмого класу. У зв'язку з переїздом батьків, 9-й клас закінчив у м. Пустомити.

Згодом навчався в Янівському професійно-технічному училищі (зараз — Художнє професійно-технічне училище ім. Й. П. Станька), а з 2003 по 2009 р.р — в Українській академії друкарства у м. Львові.

Сам вирішив піти служити до українського війська. З 15 червня 1999 року по 11 листопада 2000 року проходив строкову військову службу у Хирові в 80-ій окремій аеромобільній бригаді. Під час розподілу його порекомендували у президентські війська, але Назар хотів служити саме у ВДВ.

З травня 2001 року по грудень 2011 року служив за контрактом в Управлінні СБУ Львівської області на посаді прапорщика, а з лютого 2014 року по 16 серпня 2014 року — на посаді техніка аеромобільно-десантної роти аеромобільного батальйону у званні старшого прапорщика.

Згодом звільнився та пішов працювати до військової частини А-0284 80-ї окремої аеромобільної бригади. Разом зі своєю частиною, як старший технік, поїхав на схід України.

Загинув 16 серпня 2014 року під час артобстрілу у боях під Красним на Луганщині. Разом з Назаром загинули Тарас Кулєба, Ігор Добровольський, Артур Лі, Владислав Муравйов, Іван Пасевич, Денис Мирчук, Олег Тюріков, Олександр Філь, Денис Часовий, вижив лише Петро Бавтро.

У Назара залишились батьки, сестра, дружина, дитина.

Похований на місцевому цвинтарі 20 серпня 2014 року у Зимній Воді, Пустомитівського району, Львівської області.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 9, місце 32.