Павлюк Олег В'ячеславович

Павлюк Олег В'ячеславович
Дата та місце народження: 26 липня 1989 р., м. Кам'янське, Дніпропетровська область
Посада: Оператор-навідник
Обставини смерті: Зник безвісти 13 лютого 2015 р. попавши під обстріл під час виконання бойового завдання по вивозу поранених з РОП Мойша (м. Дебальцеве), внаслідок підбиття БМП-1 Йожик. Ідентифікований серед загиблих. Разом з Олегом загинули молодший сержант міліції В. Домченко (БПСМОП Львів), молодший сержант міліції І. Лехмінко (БПСМОП Львів), рядовий міліції В. Лаговський (БПСМОП Артемівськ), молодший сержант міліції С. Карпо (БПСМОП Артемівськ), молодший сержант міліції Д. Стрілець (БПСМОП Артемівськ), солдат С. Іволга (17 ОТБр) та старший лейтенант Д. Каморніков (17 ОТБр). Сержант Р. Голік (40 ОМпБ) вважається зниклим безвісти Стасовський Юрій: Першим йшов наш танк Болівар, наступна - наша БМП-1 Йожик потім БРДМ, танк з Артемівська замикав колону. Почали рух, Болівар відпрацював в тунель під ростовською трасою, чеше з НСВТ двори. Тут перед ним за двісті метрів виїздить вантажівка з сепарастами. В гарматі якраз ОФС заряджений. Постріл, від автомобіля тільки клоччя полетіло, сепари потім казали, що 14 вбитих одним вибухом було. Але бронетехніка не прикрита піхотою легка здобич в місті. Вороги з стрілецької зброї вели дуже інтенсивний вогонь, до того ж з відстані 30-50 метрів. На броні танку, БМП та БРДМ сидів десант, почали працювати у відповідь, але зразу ж загинули міліціонери з батальйону Артемівськ Стрелець Дмитро Анатолійович, Лаговський Віктор Анатолійович, Карпо Сергій Едуардович, з батальйону Львів Лехмінко Ігор Ігорович, Домченко Владислав Анатолійович. Отримав поранення Юрій Горбачов. Ворожі гранатометники та міномет починають працювати по колоні. Першим підбивають Болівара. Ворожа міна потрапила по кормі, вивела з ладу двигун. Тільки танк заглох, почали стріляти гранатометники. Екіпаж встиг вискочити з танку, пересіли на нашу БМП-1. Біля колодязя колона звернула вліво, до траси. По ній зразу ж почали працювати гранатомети. Декілька пострілів пройшло поряд, потім влучання одне, друге. Танкістів зверху скинуло зразу, загинули командир Болівара Каморніков Денис Миколайович та солдат Іволга Сергій Олексійович. Беха продовжує рух, але вже, горить, в ній починає вибухати боєкомплект. Коли танк з Артемівська проїздив біля неї в БМП вже підірвало башту і з неї валив густий чорний дим. В ній загинув оператор-навідник Олег Павлюк, Руслан Голік, поранило Бєлікова і вдруге поранило Горба Юрія. Він з Олексієм Бєліковим пішки вийшли до нашого блокпоста. Звідти їх відвезли на Хрест та разом з іншими пораненими спробували вивезти в Артемівськ. Але по дорозі вантажівка потрапила під обстріл і змушена була повернутись. Тоді вони пішки продовжили шлях і вийшли в Луганське, звідки їх евакуювали в госпіталь Місце поховання: м. Кам'янське, Дніпропетровська область.

Народився 26 липня 1989 року в місті Кам'янське, Дніпропетровська область.

Призваний до лав Збройних Сил України у 2014 році, під час перших хвиль мобілізації. Службу проходив в 40-му батальйоні «Кривбас».

Зник безвісти 13 лютого 2015 року попавши під обстріл під час виконання бойового завдання по вивозу поранених з РОП «Мойша» (м. Дебальцеве), внаслідок підбиття БМП-1 «Йожик». Ідентифікований серед загиблих. Разом з Олегом загинули Владислав Домченко, Ігор Лехмінко, Віктор Лаговський, Сергій Карпо, Дмитро Стрілець, Сергій Іволга, Руслан Голік та Денис Каморніков.

Похований в Кам'янському.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 6, місце 25.