Пасічник Віталій Петрович

Пасічник Віталій Петрович
Дата та місце народження: 4 листопада 1993 р., с. Стара Гута, Хмельницька область
Дата та місце смерті: 19 листопада 2017 (24 роки) сел. Кам'янка, Донецька область
Місце поховання: сел. Полігон, Миколаївська область
Звання: Солдат
Посада: Старший номер обслуги
Обставини смерті: Загинув 19 листопада 2017 р. поблизу сел. Кам'янка (Ясинуватський район) під час пожежі у бліндажі. Разом з Віталієм загинули сержант М. Калихалін та прапорщик О. Кузьменко.

[ред. | ред. код]

Народився 1993 року в селі Стара Гута (Дунаєвецький район, Хмельницька область); закінчив старогутську школу, Кам'янець-Подільське училище культури. Був призваний на строкову службу, по її закінченні служив за контрактом.

Солдат, військовослужбовець 208-ї зенітної ракетої бригади.

19 листопада 2017 року загинув поблизу села Кам'янка (Ясинуватський район) під час пожежі у бліндажі, Михайло Калихалін витягнув з вогню одного побратима і повернувся рятувати інших, але з іще двома бійцями задихнувся від чадного газу й згорів заживо. Тоді ж загинули солдат Михайло Калихалін та прапорщик Олександр Кузьменко. Офіційною версією було влучання бойового ворожого снаряду, від якого бліндаж загорівся. 20 листопада в штабі АТО повідомляли, що за попередньою інформацією, пожежа сталася внаслідок необережного поводження з пічним обладнанням; за фактом події порушено кримінальну справу, проводилося слідство.

Після проведення експертиз та ідентифікації похований 9 грудня 2018 року з військовими почестями, з двома військовими прощались на території військової частини в селищі Полігон.

Без Віталія лишились батьки, дружина та двоє дітей (молодша 2017 р.н.)

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 9, місце 6.