Пасічник Олександр Валерійович

Пасічник Олександр Валерійович
Дата та місце народження: 19 березня 1982 р., смт Чорний Острів, Хмельницький район, Хмельницька область
Дата та місце смерті: 26 серпня 2014 (32 роки) с. Агрономічне, Донецька область
Звання: Сержант
Посада: Санітарний інструктор
Обставини смерті: Загинув 26 серпня 2014 р. під час артилерійського обстрілу в районі с. Агрономічне, Амвросіївський район, Донецька область.

Народився 1982 року в смт Чорний Острів (Хмельницька область). Закінчив загальноосвітню школу смт Чорний Острів. Строкову службу в 2000—2001 роках проходив в окремому полку Президента України. Якийсь час служив у підрозділі «Беркут». Після початку війни не знаходив собі місця.

Доброволець, сержант, 8-й окремий полк спеціального призначення.

26 серпня 2014-го загинув під час артилерійського обстрілу міста Іловайськ, вчиненого російськими терористами: 25-го Пасічник замінив молодшого за віком військовика, який не витримав напруги та зчинив істерику, відмовився виконувати наказ. Олександр замість нього сів на броню бойової машини, котра прикривала розвідувальну групу — висувалася в район Савур-Могили. Бойове завдання успішно виконане, група на БТР прикривала розвідників і снайперів, які пройшли непоміченими. Проте при цьому бронемашина потрапила під артилерійський вогонь. Сержант загинув від граду осколків.

Похований 31 серпня 2014 року у Чорному Острові. Через понівеченість тіла його ховали у закритій труні — мама попросила не відкривати. Під час похорону на труні поклали два берети: малиновий — співробітника спецпідрозділу міліції, і голубий — військ спецпризначення Збройних Сил.

Вдома лишилися батько Валерій і мама Антоніна Володимирівна, дружина, дід. Без батька зосталися двоє діточок — донька 2005 р. н. та син 2009 р. н.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 3, місце 14.