Пасічнюк Сергій Володимирович

Пасічнюк Сергій Володимирович
Дата та місце народження: 9 грудня 1969 р., с. Бузівка, Черкаська область
Дата та місце смерті: 22 серпня 2015 (45 років) м. Авдіївка, Донецька область
Місце поховання: с. Бузівка, Черкаська область
Звання: Старшина
Посада: Розвідник
Обставини смерті: Загинув 22 серпня 2015 р. підірвавшись на ворожій міні при виконанні бойового завдання по розвідуванні переднього краю противника.

[ред. | ред. код]

Народився 9 грудня 1969 року в селі Бузівка, Жашківського району, Черкаської області.

Після восьми років навчання у місцевій школі, здобув спеціальність електрика у Таращанському технікумі. Потім — служба у повітрянодесантних військах Збройних сил, яку завершив у званні старшини.

Повернувшись додому, працював з 1991 року у сільській школі вчителем предмету «Захист Вітчизни», а здобувши в 1997 році вищу освіту в Миколаївському педагогічному інституті, викладав і фізичну культуру.

З початком агресії Росії активно займався волонтерством, допомагав Збройним силам України. В грудні 2014 року вирішив захищати Україну зі зброєю в руках, тож пішов добровольцем у зону АТО та воював за Батьківщину в добровольчому батальйоні. 13 лютого 2015 року був призваний на військову службу до Збройних сил України Сєвєродонецьким МВК в 53-ю Окрему механізовану бригаду, в розвідувальний підрозділ.

22 серпня 2015 року при виконанні бойового завдання — розвідуванні переднього краю противника, старшина Пасічнюк Сергій Володимирович підірвався на ворожій міні та загинув смертю хоробрих.

Похований 27 серпня 2015 року в рідному селі Бузівка.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 1, місце 41.