Парасочка Геннадій Павлович «Колобок»

Парасочка Геннадій Павлович
Дата та місце народження: 29 вересня 1975 р., смт Кірове, Торецька міська рада, Донецька область
Дата та місце смерті: 8 грудня 2017 (42 роки) сел. Травневе, Донецька область
Місце поховання: м. Торецьк, Донецька область
Звання: Cолдат
Посада: Номер обслуги
Обставини смерті: Загинув 8 грудня 2017 р. внаслідок вогневого зіткнення та обстрілу з міномета біля сел. Травневе на т.зв. Світлодарській дузі, коли група бійців Айдару здійснювала невдалу вилазку до н.п. Доломітне (на схід від Травневого). Разом з Геннадієм загинув старший солдат О. Прошкін.

[ред. | ред. код]

Народився 1975 року в селищі Північне (Донецька область). Навчався в ЗОШ № 11, потім у професійно-гірничому ліцеї. Протягом 1993—1994 років проходив строкову службу в Артемівській дивізії. По демобілізації був приватним підприємцем.

З лютого 2015 до 2016 року служив за мобілізацією у 81-й бригаді. 9 жовтня 2017 року уклав контракт; солдат, номер обслуги гранатометного відділення 3-го штурмового взводу 2-ї «афганської» штурмової роти 24-го батальйону «Айдар».

8 грудня 2017 року загинув вранці від кулі снайпера під час протистояння з ДРГ противника поблизу селища Травневе (Бахмутський район) — відбулося вогневе зіткнення та обстріл з міномета — група бійців «Айдару» здійснювала вилазку до Доломітного, по Травневому було випущено терористами понад півсотні мін. Тоді ж загинув солдат Олександр Прошкін.

Похований у Торецьку.

Без Геннадія лишились батьки.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 1, місце 18.