Палига Володимир Михайлович «Череп»

Палига Володимир Михайлович
Дата та місце народження: 6 квітня 1983 р., м. Київ
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (31 рік) с. Червоносільське, Донецька область
Місце поховання: м. Київ
Посада: Старший стрілець-навідник
Обставини смерті: Ранком 29-го серпня 2014 р., під час виходу т.зв. Зеленим коридором з Іловайського котла, їхав у кабіні вантажної машини ЗІЛ разом із Утьосом та Берегом у складі автоколони батальйону Донбас по дорозі з с. Многопілля до с. Червоносільське. У правий бік машини влучив снаряд з протитанкового ракетного комплексу Фагот, ще один снаряд потрапив у двигун вантажівки. Загинув разом з Берегом, Утьосом, Варгом та Арсеналом. 3-го вересня тіло Черепа разом з тілами 96 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до дніпропетровського моргу. 16-го жовтня 2014 р. тимчасово похований на Краснопільському цвинтарі м. Дніпропетровська, як невпізнаний герой. У січні 2015 р. був упізнаний за тестами ДНК. Перепохований 18 квітня 2015 року в Києві на Лісовому кладовищі.

[ред. | ред. код]

Народився 1983 року в місті Київ. Займався гирьовим спортом, вболівальник «Динамо» (Київ). Створив родину; з дружиною виховували дітей.

В часі війни — старший стрілець-навідник батальйону спеціального призначення «Донбас», псевдо «Череп», відділення станкових протитанкових гранатометів.

29-го серпня 2014-го вранці, під час виходу «зеленим коридором» з Іловайського котла, їхав у кузові вантажівки ЗІЛ біля кабіни разом із «Сократом» по дорозі з Многопілля до Червоносільського. У правий бік авта влучив снаряд з ПТРК «Фагот», ще один потрапив у двигун. Поранений в голову, загинув з Берегом, Утьосом, Варгом та Арсеналом.

Як невідомий захисник України похований на Краснопільському цвинтарі. Опізнаний за експертизою ДНК у січні 2015-го.

Перепохований 18 квітня 2015 року у місті Києві, Лісове кладовище.

Без Володимира лишились бабуся, дружина Юлія, син Дмитро 2006 р.н. й донька Злата 2010 р.н.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 8, місце 23.