Палига Володимир Михайлович «Череп»
![Палига Володимир Михайлович](/images/persons/palyha-volodymyr-mykhailovych.jpg)
Народився 1983 року в місті Київ. Займався гирьовим спортом, вболівальник «Динамо» (Київ). Створив родину; з дружиною виховували дітей.
В часі війни — старший стрілець-навідник батальйону спеціального призначення «Донбас», псевдо «Череп», відділення станкових протитанкових гранатометів.
29-го серпня 2014-го вранці, під час виходу «зеленим коридором» з Іловайського котла, їхав у кузові вантажівки ЗІЛ біля кабіни разом із «Сократом» по дорозі з Многопілля до Червоносільського. У правий бік авта влучив снаряд з ПТРК «Фагот», ще один потрапив у двигун. Поранений в голову, загинув з Берегом, Утьосом, Варгом та Арсеналом.
Як невідомий захисник України похований на Краснопільському цвинтарі. Опізнаний за експертизою ДНК у січні 2015-го.
Перепохований 18 квітня 2015 року у місті Києві, Лісове кладовище.
Без Володимира лишились бабуся, дружина Юлія, син Дмитро 2006 р.н. й донька Злата 2010 р.н.