Пальгуєв Олександр Сергійович «Ведмідь»

Пальгуєв Олександр Сергійович
Дата та місце народження: 18 вересня 1992 р., с. Дівнинське, Запорізька область
Дата та місце смерті: 12 серпня 2014 (21 рік) м. станція Мандрикине, Донецьк
Місце поховання: с. Дівнинське, Запорізька область
Обставини смерті: Загинув 12 серпня 2014 р., коли вдень автобус з бійцями ДУК потрапив у засідку на блок-посту під Донецьком на об'їзній трасі поблизу залізничної станції Мандрикине.

[ред. | ред. код]

Народився 1992 року в селі Дівнинське (Приазовський район, Запорізька область). Був названим сином у родині, виростав з двоюрідними братами і сестрами. Закінчив Дівнинську ЗОШ; працював у місті Мелітополі, захоплювався боротьбою й боді­білдин­гом. У 2014 році закінчив Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького (фізичне виховання) і відбув у зону бойових дій добровольцем.

Вдень 12 серпня 2014 року, автобус групи бійців ДУК «Правий сектор» потрапив у засідку на блок-посту поблизу м. Донецька на об'їзній трасі біля залізничної станції Мандрикине. Врятуватися вдалося тільки трьом бійцям, які потрапили в полон. Серед них був командир групи Марлен Місіратов «Татарин» та два брати Мартинових Олег та Андрій. Тоді ж померли Величко Володимир Володимирович, Волощук Михайло Володимирович, Зозуля Анатолій Михайлович, Малолітній Олександр Іванович, Мартинов Олександр Олександрович, Мірошніченко Микола Валентинович, Петрушов Олександр Валентинович, Смолінський Леонід Денисович, Суховий Сергій Іванович.

22 серпня 2014-го його тіло було упізнане. 26 серпня 2014 року похований на кладо­вищі села Дівнинське.

Лишилися названі батьки; батьки і сестри.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 4, місце 35.