Отрєп'єв Олександр Сергійович «П'єв»

Отрєп'єв Олександр Сергійович
Дата та місце народження: 28 липня 1992 р., с. Приют, Єланецький район, Миколаївська область
Дата та місце смерті: 21 січня 2021 (28 років) с. Гнутове, Донецька область
Місце поховання: с. Приют, Єланецький район, Миколаївська область
Посада: Навідник
Обставини смерті: Загинув 21 січня 2021 р. в районі с. Гнутове Волноваського району на Донечині від кульового поранення в шию ворожим снайпером.

[ред. | ред. код]

Мешкав у с. Приют Єланецької селищної територіальної громади Вознесенського району Миколаївської області.

Після навчання у Єланецькій середній загальноосвітній школі вступив до Новобузького педагогічного коледжу Миколаївського державного університету на спеціальність «інженер-технолог».

Військовий шлях почав у травні 2013 року, коли був призваний на строкову службу до 2-ї окремої Галицької бригади Національної гвардії України, у якій через три місяці підписав контракт та прослужив в ній — до весни 2017 року. В подальшому був переведений до Кропивницького, де проходив службу у 21-й окремій бригаді охорони громадського порядку Національної гвардії України та навесні 2018 року був звільнений у запас у зв'язку з закінченням терміну дії контракту.

Того ж 2018 року виїхав на заробітки до Польщі, де чотири місяці пропрацював монтером металевих конструкцій. Повернувшись додому, знову вирушив до війська та, в травні 2019 року, підписав контракт з морською піхотою. Перша ротація до зони ООС тривала близько 10 місяців, після чого повернувся додому та мав плани їхати до Кропивницького, але знову вирушив до сектору.

Учасник Антитерористичної операції на сході України та Операції об'єднаних сил на території Луганської та Донецької областей з 2019 року.

Загинув 21 січня 2021 року, о 18:05, внаслідок наскрізного вогнепального поранення шиї, під час снайперського обстрілу українських позицій біля с. Гнутове (за іншими даними — поблизу с. Водяне).

Похований 23 січня 2021 року в с. Приют Єланецької територіальної громади. В захисника залишились мати та молодший брат. В зв'язку із загибеллю військового Миколаївська обласна рада приспустила державний прапор.