Остапчук Василь Васильович «Хохол»

Остапчук Василь Васильович
Дата та місце народження: 17 травня 1977 р., с. Ганнусине, Хмельницька область
Дата та місце смерті: 3 серпня 2015 (38 років) Помер від поранень
Місце поховання: м. Полонне, Хмельницька область
Звання: Солдат
Посада: Головний сержант-командир відділення
Обставини смерті: 3 серпня 2015 р. близько 23:40 під час артилерійського обстрілу взводного опорного пункту отримав поранення в спину, помер під час транспортування до Артемівської міської лікарні.

[ред. | ред. код]

Народився 1977 року в селі Ганнусине Полонського району, 1978-го з батьками переїхав на Херсонщину — в село Балтазарівка Чаплинського району. Після проходження строкової служби працював в Балтазарівці слюсарем на фермі. Через певний час переїхав у село Долинське того ж району — батьки повернулися додому, в місто Полонне, Василь жив у сестри.

В часі війни добровольцем пішов на фронт, від зими 2015 року воював у Добровольчому Українському Корпусі «Правий сектор», згодом перевівся до ЗСУ. Солдат, головний сержант—командир відділення 13-го окремого мотопіхотного батальйону.

3 серпня 2015-го перед опівніччю зазнав поранення поблизу міста Артемівськ під час артилерійського обстрілу терористами взводного опорного пункту касетною міною. Внаслідок вибуху Василю відірвало ногу, також зазнав численних поранень в області таза. Остапчук встиг по рації повідомити про свої поранення. Медики боролися за життя захисника до останнього, однак Василь загинув від втрати крові.

Похований 6 серпня 2015-го у Полонному.

Без Василя лишилися батьки, дружина, двоє дітей.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 8, місце 18.