Осадчук Станіслав Васильович

Осадчук Станіслав Васильович
Дата та місце народження: 21 вересня 1965 р., с. Бондурівка, Вінницька область
Дата та місце смерті: 13 листопада 2015 (50 років) м. Мар'їнка, Донецька область
Місце поховання: с. Бондурівка, Вінницька область
Посада: Старший навідник
Обставини смерті: Загинув 13 листопада 2015 р. під час бойових сутичок на ВОП в районі м. Мар'їнка (Донецька область). Разом зі Станіславом загинули Руслан Скотенюк, Олег Романович та Юрій Ясан.

Народився 1965 року в селі Бондурівка Вінницької області. Закінчив бондурівську середню школу, згодом — Крижопільське БПТУ № 9 за спеціальністю екскаваторника, деякий час працював за професією. Протягом 1983—1985 років проходив строкову військову службу в лавах ЗС СРСР. Демобілізувавшись, повернувся до Бондурівки, працював трактористом та охоронцем на тракторному стані.

Мобілізований 8 липня 2015 року, пройшов навчання на 233-му загальновійськовому полігоні (село Мала Любаша Костопільського району) Солдат механізованого батальйону, 14-та окрема механізована бригада, старший навідник.

13 листопада 2015-го загинув під час бойових сутичок в районі Мар'їнка — Курахове: на взводному опорному пункті зазнав вогнепального поранення, не сумісного з життям. Тоді ж загинули солдат Руслан Скотенюк, сержант Юрій Ясан, сержант Олег Романович.

Похований у селі Бондурівка.

Без Станіслава лишилися дружина, три доньки.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 9, місце 39.