Ординський Леонід Іванович

Ординський Леонід Іванович
Дата та місце народження: 3 серпня 1973 р., м. Бар, Вінницька область
Дата та місце смерті: 28 червня 2014 (40 років) с. Селезнівка, Слов'янський район, Донецька область
Місце поховання: м. Бар, Вінницька область
Посада: Командир міномета
Обставини смерті: Загинув 28 червня 2014 р. під час обстрілу бойовиками блокпосту № 8 під Слов'янськом в районі с. Селезнівка, Слов'янський район, Донецька область. Разом з Леонідом загинули солдат П. Боднар та сержант О. Закусіло.

Народився 1973 року у місті Бар на Вінниччині. Батько все життя працював шофером, мати — на швейній фабриці. Закінчив Балківську школу, Барське профтехучилище № 8, здобув професію слюсаря-електрика. Строкову службу проходив у ракетних військах. Після демобілізації працював електромонтером та контролером на підприємстві «Барські електричні мережі» ПАТ «Вінницяобленерго». Протягом останніх років працював електриком в КП «Барське будинкоуправління». Мешкав у с. Чемериси-Барські поблизу райцентру.

У зв'язку з російською збройною агресією проти України мобілізований 27 березня 2014-го. Міг залишатися вдома — батько інвалід І групи, мати хворіла.

Молодший сержант, командир міномета мінометного взводу мінометної батареї 2-го аеромобільно-десантного батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади, в/ч А0281, м. Житомир.

28 червня 2014-го о 14:15 загинув під час мінометного обстрілу блокпосту на північно-східній околиці Слов'янська в районі придорожнього комплексу на БЗС (бензозаправній станції), — поблизу села Карпівка. Зазнав множинних осколкових поранень кінцівок та вибухову травму і помер на місці. Тоді ж загинули сержант Олександр Закусіло і солдат Петро Боднар, ще четверо зазнали поранень.

Похований 2 липня на католицькому кладовищі міста Бар.

Без Леоніда лишились батьки, дружина Людмила та 16-річний син Олександр.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 7, місце 24.