Ольховський Георгій Сергійович «Ольха»

Ольховський Георгій Сергійович
Дата та місце народження: 8 січня 1989 р., с. Зарічне, Сімферопольський район, Автономна Республіка Крим
Дата та місце смерті: 23 серпня 2018 (29 років) с. Старогнатівка, Донецька область
Місце поховання: м. Луцьк, Волинська область
Посада: Командир роти
Обставини смерті: Загинув 23 серпня 2018 р. близько 2-ї години ночі від кулі снайпера під час ворожого обстрілу опорного пункту ЗСУ поблизу села Старогнатівка на Приморському напрямку.

[ред. | ред. код]

Народився 1989 року в Криму. Після закінчення 8 класів середньої школи № 40 міста Сімферополь навчався у Кримському республіканському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в Алушті. По тому проходив строкову військову службу у 73-му морському центрі в Очакові. Обравши професію військового, продовжив навчання в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові, яку закінчив на початку війни, у 2014 році. Мешкав з дружиною в місті Луцьк.

З 2014 року брав участь в антитерористичній операції на Сході України, пройшов бої за Дебальцеве, боронив Станицю Луганську та позицію Шахта «Бутівка» біля Донецька.

Старший лейтенант, командир гірсько-штурмової роти 15-го окремого гірсько-піхотного батальйону (в/ч А1778, м. Ужгород) 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

Загинув від кулі снайпера 23 серпня 2018 року близько 2:00, під час ворожого обстрілу зі стрілецької зброї та великокаліберних кулеметів опорного пункту поблизу села Старогнатівка Волноваського району.

Похований 26 серпня на міському кладовищі Луцька в селі Гаразджа, на Алеї почесних поховань.

Вдома у Луцьку залишилася дружина Віта Миколаївна та однорічний син.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 6, місце 25.