Обухівський Олег Васильович

Обухівський Олег Васильович
Дата та місце народження: 14 березня 1980 р., с. Чорна, Хмельницька область
Дата та місце смерті: 13 серпня 2014 (34 роки) с. Степанівка, Донецька область
Звання: Капітан
Посада: Помічник начальника зв'язку
Обставини смерті: Загинув 13 серпня 2014 р. під час наступу частин супротивника здовж російсько-українського кордону та артилерійського обстрілу, що супроводжував його. Разом з Олегом загинули підполковник М. Лісовський, майор С. Гордієнко, старший сержант О. Гордійчук, солдат Я. Даманський та ще один військовослужбовець, особу якого доки що остаточно не встановлена. Тіло О. Обухівського знайдено на полі поміж селами Маринівка та Степанівка Місією Евакуація-200 (Чорний тюльпан) 3-го вересня 2014 р.

[ред. | ред. код]

Народився 1980 року в селі Чорна (Старокостянтинівський район, Хмельницька область). Після 8-го класу ЗОШ № 4 поступив до київського військового ліцею, 2002 року закінчив Київський військовий інститут зв'язку.

Помічник начальника зв'язку, 30-а окрема механізована бригада. Проходив стажування в штаті Техас, США.

У березні 2014 року капітан Обухівський вирушив на кордон до Криму, служив на Чонгарі, містах Донбасу. 3 серпня батальйон переведений до села Степанівка. В ніч з 12 на 13 серпня 2014 року загинув у бою з терористами в селі Степанівка Донецької області. Тоді ж полягли майор Микола Лісовський, майор Сергій Гордієнко, сержант Олександр Гордійчук, солдат Ян Даманський та ще один військовослужбовець, особа якого остаточно не встановлена.

Вдома залишилися мама Людмила Павлівна, дружина та син 2003 р.н. Похований в місті Старокостянтинів 5 вересня 2014-го.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 5, місце 35.