Николенко Павло Вікторович

Николенко Павло Вікторович
Дата та місце народження: 12 грудня 1979 р., с. Вири, Сумська область
Дата та місце смерті: 23 листопада 2014 (34 роки) м. Дебальцеве, Донецька область
Місце поховання: с. Вири, Сумська область
Звання: Солдат
Посада: Водій
Обставини смерті: Загинув 23 листопада 2014 р. під час обстрілу з РСЗВ Град в районі міста Дебальцеве. Павло отримав осколкове поранення у груди. Попри швидко надану медичну допомогу, врятувати життя бійця не вдалося. Сімейний стан: Залишилися дружина та двоє синів.

[ред. | ред. код]

Виростав із старшими братами. Закінчив Вирівську школу, в ДТСААФ здобув професію водія. Пройшов строкову службу, демобілізувався та працював водієм в агропідприємстві «Зоря». Після банкрутства агрофірми працював водієм в Сумській обласній клінічній лікарні. Захоплювався історичною літературою та фільмами. Був добрим автомеханіком, за допомогою зверталося усе село.

Мобілізований в липні 2014-го, водій, 91-й окремий полк оперативного забезпечення, з вересня перебував в зоні бойових дій. В складі батальйону зводив укріплення навколо Дебальцевого, виконував бойові завдання на блокпосту «Ворота».

Загинув 23 листопада під час обстрілу з РСЗВ «Град» блокпосту «Ворота» в районі міста Дебальцеве. Павло отримав осколкове поранення у груди — не встиг добігти до укриття. Попри швидко надану медичну допомогу, врятувати життя бійця не вдалося.

Похований у Вирах.

Залишилися дружина Вікторія та двоє синів — Андрій й Микола.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 5, ряд 6, місце 3.