Носенко Артем Вячеславович «Шустрий»

Носенко Артем Вячеславович
Дата та місце народження: 28 жовтня 1991 р., м. Світловодськ, Кіровоградська область
Дата та місце смерті: 15 грудня 2015 (24 роки) с. Павлопіль, Донецька область
Місце поховання: м. Кременчук, Полтавська область
Посада: Розвідник
Обставини смерті: Загинув 15 грудня 2015 р. під час виконання бойового завдання в Секторі М, поблизу с. Павлопіль (Донецька область) коли розвідгрупа потрапила під снайперський обстріл.

Народився 1991 року в місті Світловодськ Кіровоградської області. Був єдиною дитиною у батьків, з дитинства займався боксом. З 1999 року родина проживала у місті Кременчук.

У 2009 року закінчив кременчуцьку спеціалізовану школу № 10. Протягом 2009-2014 років навчався у Кременчуцькому національному університеті ім. Михайла Остроградського. Отримав диплом бакалавра за спеціальністю "системна інженерія".

13 лютого 2015 р. був призваний за контрактом до Збройних Сил України у батальйон ПСМОП (батальйон патрульної служби поліції особливого призначення) «Полтава», потім разом з другом підписав контракт з Маріупольським військкоматом. Старший солдат, розвідник глибинної розвідки, 131-й окремий розвідувальний батальйон.

15 грудня 2015-го під час виконання бойового завдання в секторі «М» поблизу Павлополя розвідгрупа потрапила під снайперський обстріл. Внаслідок обстрілу Артем зазнав важкого кульового поранення, від якого помер.

Похований на Свіштовському кладовищі у 12-му секторі героїв АТО.

Без сина лишилися батьки.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 8, ряд 3, місце 7.