Ніколаєв Сергій Владиславович

Ніколаєв Сергій Владиславович
Дата та місце народження: 14 лютого 1972 р., м. Київ
Дата та місце смерті: 28 лютого 2015 (43 роки) Помер від поранень
Місце поховання: м. Київ
Обставини смерті: 28 лютого 2015 р. пораний осколками в селищі Піски Донецької області, після чого був доставлений у залізничну лікарню міста Красноармійська, де й помер. Разом з Сергієм загинув Микола Флерко.

[ред. | ред. код]

Народився 14 лютого 1972 року в Києві.

Закінчив середню школу та Київський національний університет будівництва та архітектури. Працював дизайнером у рекламному агентстві.

З квітня 2008 року працював у газеті «Сегодня» штатним фотокореспондентом. Бував у відрядженнях у Ірані, Сомалі, Лівії, Туреччині, Грузії. У 2013 році пройшла його персональна виставка «Недитяче дитинство» — про те, в яких умовах ростуть діти під час війни.

1 грудня 2013 року, знамаючи події Революції Гідності, серйозно постраждав у сутичках із «Беркутом» біля Адміністрації Президента.

28 лютого 2015 року поранений осколками мінометної міни в селищі Піски Донецької області, після чого був доставлений у залізничну лікарню міста Красноармійська, де й помер. Тоді ж загинув боєць ДУК Микола Флерко. Головний хірург повідомив, що постраждалий дістав несумісні з життям поранення. Сергію було 43 роки, у нього залишилась мама, дружина та 20-річна донька.

Похований у Києві на Лісовому кладовищі.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 6, місце 31.