Нічега Микола Леонідович «Ніж»

Нічега Микола Леонідович
Дата та місце народження: 16 березня 1993 р., м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 23 жовтня 2016 (23 роки) м. Мар'їнка, Донецька область
Посада: Розвідник-підривник
Обставини смерті: Загинув увечері 23 жовтня 2016 р. під час розмінування міни МОН-50 в районі міста Мар'їнка (Донецька область).

Народився 1993 року в місті Кривий Ріг (Дніпропетровська область). Навчався в середній школі, Криворізькому будівельному коледжі. Захоплювався парашутним спортом, був учасником руху футбольних ультрас. Їздив до Польщі на навчальні курси у приватній військовій компанії; мріяв стати військовим інструктором міжнародного рівня і навчати українських новобранців.

Початком лютого 2015 року прибув до полку «Азов», старший солдат, водій-стрілець групи прикриття бойової групи роботизованої аеророзвідки, розвідник-підривник. Пройшов базову підготовку, в подальшому ще багато курсів та навчальних полігонів.

На фронті з 17 лютого 2015-го; спочатку потрапив у розвідку танкового батальйону «Азова», за 2 місяці перейшов у розвідроту. Брав участь у боях на сході України.

23 жовтня 2016 року загинув увечері під час розмінування міни МОН-50 — в районі міста Мар'їнка, у зоні відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Маріуполь».

26 жовтня 2016-го похований на Алеї Слави криворізького Центрального цвинтаря.

Без Миколи залишились батьки та старший брат, кохана дівчина.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 8, місце 2.