Неумивакін Дмитро Олександрович

Неумивакін Дмитро Олександрович
Дата та місце смерті: 27 вересня 2016 (39 років) м. Горлівка, Донецька область
Місце поховання: м. Вінниця
Звання: Сержант
Посада: Командир відділення
Обставини смерті: 27 вересня 2016 р. троє бійців вийшли на бойове завдання з розвідки в районі міста Горлівка і потрапили під обстріл. Одного бійця вдалося одразу евакуювати, другий вийшов до своїх через півтори доби. Вони розповіли, що бачили Дмитра із пораненням, з лівого боку у нього йшла кров, він лише встиг сказати: Виходьте звідси. Через два місяці в морг м. Дніпро було доставлене тіло. Точна дата смерті невідома, загинув у полоні.

Народився 1977 року в станиці Ассинівська (Сунженський район, Чечня). З 1993 року мешкав у місті Вінниця. Проходив строкову службу, згодом пішов до армії вдруге та пройшов відбір до складу миротворчої місії в Іраку — але тоді в нього народився син.

2014 року з початком російської агресії прийшов до військкомату добровольцем; воював в Іловайську. Після демобілізації підписав контракт.

Мобілізований в серпні 2015; сержант, командир відділення 53-ї окремої механізованої бригади.

27 вересня 2016 року троє бійців вийшли на бойове завдання з розвідки — поблизу міста Горлівка та потрапили під обстріл. Одного бійця одразу вдалося евакуювати, другий вийшов через півтори доби до своїх. Бійці розповіли, що бачили Дмитра із пораненням, а з лівого боку у нього йшла кров, він лише встиг сказати: «Виходьте звідси».

Через два місяці в морг міста Дніпро було доставлене тіло. Точна дата смерті невідома — загинув у полоні, а на хресті вказано «жовтень 2016» без дати.

Після проведення ідентифікації ДНК похований 23 грудня 2016 року у Вінниці на Алеї Слави.

Був розлучений, без Дмитра лишилися мама та син.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 4, місце 12.