Недоводієв Микита Олександрович

Недоводієв Микита Олександрович
Дата та місце народження: 9 березня 1981 р., м. Київ
Дата та місце смерті: 9 лютого 2015 (33 роки) с. Логвинове, Донецька область
Місце поховання: м. Київ
Посада: Начальник бронетанкової служби бригади
Обставини смерті: Зник безвісті 09 лютого 2015 року. В 8.00 09.02.2015 року з території базового табору штабу сектору “С(м. Дебальцеве), в складі колони вантажних автомобілів виїхав на автомобілі КамАЗ 4310 (військовий номер 0391 А1), він був старший машини. Автомобіль рухався за маршрутом: Дебальцеве-Артемівськ-Краматорськ-Ізюм-Харків за шинами до БТРів. Іхало в машині тільки 2 чоловік, водій - старший солдат Федорченко Вадим Олександрович. Загинув на трасі Дебальцеве-Артемівськ у верхній частині “дебальцевського виступув с. Логвинове Артемівського району Донецької області, колона автомобільної техніки потрапила у засідку диверсіонно-розвідувальної групи ворога та під потужним артилерійським обстрілом та зі стрілецької зброї противника колона автомобільної техніки була знищена.

Після закінчення Інституту танкових військ протягом 2003—2005 років служив у Десні.

Начальник бронетанкової служби, 101-ша окрема бригада охорони ГШ.

9 лютого 2015-го зник безвісти — з території базового табору штабу сектору «С» (Дебальцеве) вирушив у складі колони вантажних автомобілів, був старший машини «КРАЗ 4310». Колона прямувала до Харкова по шини для БТРів, водієм вантажівки був старший солдат Вадим Федорченко (також зник безвісти). Загинули у верхній частині «дебальцевського виступу» — в селі Логвинове. Колона потрапила і засідку ДРГ, під потужним артилерійським обстрілом та із застосуванням стрілецької зброї рухома техніка була знищена.

Лишилися батьки, сестра, дружина. У червні ідентифікований за експертизою ДНК серед загиблих, 21 червня з майором попрощалися на території 101-ї бригади. Похований у Києві, Лук'янівське військове кладовище.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 9, місце 12.