Науменко Олег Геннадійович

Науменко Олег Геннадійович
Дата та місце народження: 4 лютого 1989 р., смт Холми, Корюківський район, Чернігівська область
Дата та місце смерті: 16 лютого 2015 (26 років) м. Дебальцеве, Донецька область
Місце поховання: смт Холми, Корюківський район, Чернігівська область
Посада: Помічник оперативного чергового
Обставини смерті: 15 лютого 2015 р. був поранений в Чорнухине (Попаснянський район Луганська область) та вивезений до військово-польового шпиталю в Дебальцеве. Наступного дня колона, що транспортувала поранених в Артемівськ, була обстріляна російськими бойовиками. З того часу вважався зниклим безвісти. У березні 2015 р. знайдений серед загиблих.

2007 року закінчив Холминську ЗОШ, потім — Щорське вище професійне училище лісового господарства. Після закінчення училища деякий час працював охоронцем Корюківського міжрайонного відділення Державної служби охорони. Протягом 2009—2010 років відслужив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. З грудня 2010 року — в лавах міліції, інспектор ДПС, міліціонер-водій, міліціонер ізолятора.

З серпня 2014 року — помічник оперативного чергового Корюківського райвідділу міліції, УМВС України в Чернігівській області.

6 лютого 2015 року Олег у складі зведеного загону УМВС України в Чернігівській області був відряджений в зону бойових дій, під Дебальцеве. Охороняв громадський порядок та блокпости в селищі Чорнухиному біля Дебальцева.

15 лютого, під час обстрілу блокпосту в Чорнухиному, дістав множинні осколкові вогнепальні поранення. Був вивезений бійцями 128-ї гірсько-піхотної бригади до військово-польового шпиталю в Дебальцеве. Звідти наступного дня поранених евакуювали до Бахмута. 16 лютого колона, що транспортувала поранених до Артемівська, була обстріляна російськими терористами. Відтоді Олег вважався зниклим безвісти. У березні 2015-го упізнаний дружиною в морзі Дніпропетровська серед загиблих, переданих представниками терористичної «ДНР».

Похований у Холмах 11 березня 2015 року.

У Олега залишилися дружина Вікторія та дворічна донька Софійка. Вікторія за освітою вчитель, після загибелі чоловіка з 25 серпня 2015 року служить у чернігівській поліції, у складі підрозділу МВС «Чернігів» несла службу в Маріуполі.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 10, місце 18.