Наріжний Максим Сергійович

Наріжний Максим Сергійович
Дата та місце народження: 28 грудня 1995 р., м. Суми
Місце поховання: м. Суми
Звання: Солдат
Посада: Стрілець-санітар
Обставини смерті: Загинув 27 березня 2017 р. близько 13:00, під час виконання бойового завдання з обстеження території, внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої на світлодарській дузі біля с. Новолуганське (Бахмутський район, Донецька область). Разом з Сергієм загинув солдат В. Писаренко.

Народився 1995 року в селі Яблучне Великописарівського району Сумської області. 2006 року родина переїхала до міста Суми. Захоплювався футболом, грав за сумські команди в молодіжних чемпіонатах України та турнірах Сумської області, провів 49 ігор в Дитячо-юнацькій футбольній лізі. Був вихованцем дитячо-юнацької спортивної школи «Фрунзенець». 2012 року закінчив Сумську середню загальноосвітню школу № 22 і вступив на навчання у Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка.

Під час російської збройної агресії проти України перейшов на заочну форму навчання в університеті і вирушив добровольцем на фронт, у 2015 році підписав контракт на військову службу в Збройних силах України.

Солдат, стрілець-санітар штурмового відділення штурмового взводу 1-ї штурмової роти 46-го окремого батальйону спеціального призначення «Донбас-Україна» 54-ї окремої механізованої бригади.

Загинув 27 березня 2017 року близько 13:00, під час виконання бойового завдання з обстеження території поблизу селища Новолуганське, внаслідок підриву на вибуховому пристрої з «розтяжкою». Тоді ж загинув 21-річний солдат з Донецька Владислав Писаренко.

Похований 30 березня на Центральному кладовищі м. Суми, на Алеї Слави.

Залишились батьки, Тетяна і Сергій, та наречена Анастасія.

Позивний «48-й» отримав через те, що замість розміру взуття вказав розмір одягу, і йому видали взуття 48-го розміру.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 3, місце 29.