Наливайко Василь Васильович

Наливайко Василь Васильович
Дата та місце народження: 4 січня 1991 р., смт Великий Березний, Закарпатська область
Дата та місце смерті: 28 червня 2014 (23 роки) с. Макарове, Луганська область
Місце поховання: с. Ставне, Великоберезнянський район, Закарпатська область
Звання: Солдат
Посада: Водій
Обставини смерті: 28 червня 2014 р. о 14:15 в районі с. Макарове, Станично-Луганський район, Луганська область колона матеріального забезпечення потрапила у засідку, під обстрілом опинився водовоз ГАЗ-66 із супроводом БМП. Терористи випустили автоматну чергу в лобове скло автомобіля, за кермом якого перебував Василь. Він загинув на місці, а сержант, що сидів поряд, дістав поранення. У бою смертельні поранення дістав також командир БМП старший лейтенант Віталій Бєліков.

Народився в смт Великий Березний на Закарпатті. Зі шкільних років мешкав із батьками в селі Ставне Великоберезнянського району, з 2002 по 2006 навчався у Ставненській загальноосвітній школі.

Вступив на військову службу за контрактом незадовго до війни.

Солдат, водій мінометної батареї 15-го окремого гірсько-піхотного батальйону 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, в/ч А1778, м. Ужгород.

У зв'язку з російською збройною агресією проти України з весни 2014 виконував завдання на території проведення антитерористичної операції в Луганській області.

28 червня 2014-го о 14:15 між селами Нижня Вільхова та Комишне колона матеріального забезпечення потрапила у засідку, під обстрілом опинився водовоз ГАЗ-66 із супроводом БМП. Терористи випустили автоматну чергу в лобове скло автомобіля, за кермом якого перебував солдат Наливайко. Він загинув на місці, а сержант, що сидів поряд, дістав поранення. У бою смертельні поранення дістав також командир БМП старший лейтенант Віталій Бєліков.

Прим. У даних, що оприлюднені Міністерством оборони, місцем смерті зазначене село Макарове (Станично-Луганський район).

Похований 2 липня на кладовищі села Ставне. Залишились батьки Василь Володимирович і Любов Іванівна та дві сестри Ольга і Тетяна.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 7, місце 27.