Мисла Мирослав Іванович «Мисливець»

Мисла Мирослав Іванович
Дата та місце народження: 4 липня 1992 р., с. Приборжавське, Іршавський район, Закарпатська область
Дата та місце смерті: 2 жовтня 2016 (24 роки) с. Кримське, Новоайдарський район, Луганська область
Місце поховання: с. Волохів Яр, Чугуївський район, Харківська область
Посада: Командир взводу
Обставини смерті: Загинув 2 жовтня 2016 р. поблизу села Кримське (Новоайдарський район) Луганської області від множинних вогнепальних поранень під час мінометного обстрілу. Мирослав на чолі розвідгрупи під час виконання бойового завдання виявив ДРГ противника, після чого група потрапила під масований обстріл. Пораненого командира донесли до бази, але він помер.

Народився 4 липня 1992 року в селі Приборжавське Іршавського району Закарпатської області. Згодом сім'я переїхала на Харківщину.

У 2009 році закінчив Волохів'ярський НВК, того ж року вступив на історичний факультет Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, який закінчив у 2013-му, отримавши диплом бакалавра з кваліфікацією «історик, викладач історії та суспільно-політичних дисциплін». У Харкові долучився до націоналістичного руху.

Був членом ВО «Свобода» з 2011 року, одним з очільників (ідеологічним референтом) ВГО «Сокіл», де перебував у харківському осередку.

Активний учасник Революції гідності, під час якої був спеціальним кореспондентом радіо «Голос Свободи». 25 січня 2014 року бійці внутрішніх військ здійснили брутальний напад на Мирослава як журналіста.

З перших днів російсько-української війни добровольцем вирушив на Схід у складі батальйону МВС особливого призначення «Січ». Забезпечував правопорядок під час проведення парламентських виборів у жовтні 2014 року на Донеччині, зокрема у Слов'янську.

Мирослав Мисла обороняв Піски під Донецьком. З весни 2015 року служив у Збройних силах України, в «Карпатській Січі» 93 ОМБр.

Під час місцевих виборів восени 2015 року висувався до Харківської міськради по 3-му округу від ВО «Свобода».

У травні — серпні 2016 року проходив курси військової підготовки у Національній академії сухопутних військ. Після їх закінчення повернувся в зону бойових дій, де зайняв посаду командира чоти, що входила до складу 8-ї роти 3-го механізованого батальйону 93 ОМБр.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 5, місце 10.