Мишко Антон Васильович «Тоха»

Мишко Антон Васильович
Дата та місце народження: 31 березня 1985 р., м. Київ
Дата та місце смерті: 8 листопада 2017 (32 роки) с. Кримське, Новоайдарський район, Луганська область
Місце поховання: м. Київ
Посада: Головний сержант взводу
Обставини смерті: Загинув 8 листопада 2017 р. в районі селища Кримське Новайдарівського району Луганської області внаслідок мінометного обстрілу. Разом з Антоном загинув старший лейтенант В. Ничвидюк.

Народився 1985 року в місті Київ (Деснянський район, Троєщина). До 2000 року навчався в школі № 270. 2003 року закінчив Київське ВПУ № 25, опанував будівельні спеціальності муляра, штукатура і плиточника; працював машиністом баштового крана майже 5 років у ЗАТ «Українська будівельна компанія».

На фронті з 2014 року; старший сержант 15-го окремого мотопіхотного батальйону «Суми» 58-ї окремої мотопіхотної бригади.

7 листопада 2017 року отримав завдання: у складі зведеної групи зупинити прохід ворожих диверсантів в районі траси «Бахмутка» (Сокольники-Пришиб-Жолобок). Ближче до опівночі противник здійснив обстріл мінами 120-мм калібру по позиціях українських сил поблизу села Кримське (Новоайдарський район). Двоє українських військових загинули — Антон Мишко та старший лейтенант Ничвидюк Валентин Миколайович, одного поранено, ще один зазнав бойової травми. Антон загинув від поранення у голову, його не встигли довезти до шпиталю.

Похований 11 листопада 2017 року на Лісовому кладовищі Києва.

Без єдиного сина лишились мама Наталія Афанасівна й батько Василь Карпович.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 8, місце 11.