Мирошниченко Олексій Костянтинович «Федір»

Мирошниченко Олексій Костянтинович
Дата та місце народження: 22 вересня 1977 р., м. Донецьк
Дата та місце смерті: 23 травня 2014 (36 років) с. Карлівка, Донецька область
Місце поховання: Не розголошується рідними
Посада: Стрілець
Обставини смерті: Загинув у бою з терористами біля села Карлівка, потрапивши у засідку. Заблокований у будівлі, відстрілювався до останнього патрона. Отримав поранення, розстріляний терористом. Разом з Олексієм загинули М. Козлов, В. Архипов, О. Ковалишин та Д. Рябенко.

Народився 22 вересня 1977 року в м. Донецьку. Займався підприємництвом, проживав в Донецьку. Один з перших добровольців батальйону «Донбас», псевдо «Федір».

23 травня 2014 року, підрозділ чисельністю в 25 вояків у бою з терористами біля села Карлівка потрапив у засідку. Терористи заблокували Олексія у будівлі кафе, він відстрілювався до останнього патрона. Будучи пораненим, був розстріляний терористами. В бою загинули Олег Ковалишин (псевдо — «Рейдер»), Микола Козлов («Матвій»), Василь Архіпов («Дід»), Олексій Мирошниченко та Денис Рябенко («Рябий»), ще п'ятеро — зазнали поранень.

Після розстрілу, понівечене фашистськими знаками, з вирізаним серцем, тіло Олексія цілий день тягали прив'язаним до автомобіля чеченські найманці.

Залишились дружина та маленький син.

Місце поховання рідні не розголошують.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 6, місце 2.