Михальчук Віктор Олексійович

Михальчук Віктор Олексійович
Дата та місце народження: 9 травня 1982 р., с. Піддубці, Волинська область
Дата та місце смерті: 25 серпня 2014 (32 роки) смт Кутейникове, Амвросіївський район, Донецька область
Місце поховання: с. Піддубці, Волинська область
Посада: Заступник командира роти
Обставини смерті: Зник безвісти в ніч на 25 серпня в бою за Іловайськ (Донецька область) в районі Кутейникове. 3-й батальйон бригади опинився в оточенні біля Березне, Оленівка, під постійним артобстрілом. Похований із військовими почестями як тимчасово невстановлений захисник України у м. Дніпропетровськ. Після встановлення особи за тестом ДНК перепохований.

[ред. | ред. код]

Народився 1982 року в селі Піддубці (Луцький район, Волинська область). Протягом 1999—2004 років навчався в Буковинському державному фінансово-економічному інституті — кафедра військової підготовки. В 2002—2003 роках — командир механізованого взводу на БМП.

В часі війни — заступник командира роти, 51-а окрема механізована бригада.

Вночі з 24 на 25 серпня 2014-го у бою за Іловайськ зник безвісти в районі Кутейникове. 3-й батальйон бригади опинився в оточенні у районі Березне — Оленівка під постійним артилерійським обстрілом.

Похований із військовими почестями як тимчасово невстановлений захисник України у Дніпропетровську. Після встановлення особи за тестом ДНК 5 серпня 2015-го перепохований в селі Піддубці.

Без Віктора лишилась дружина Наталія Миколаївна Михальчук і дві доньки дружини від першого шлюбу — з них Ангеліна Ковальчук 2006 р.н.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 10, місце 5.