Музика Артур Сергійович

Музика Артур Сергійович
Дата та місце народження: 13 травня 1978 р., м. Ульяновка, Кіровоградська область
Дата та місце смерті: 9 лютого 2015 (36 років) с. Логвинове, Донецька область
Звання: Полковник
Посада: Офіцер відділу організації радіо- і супутникового зв'язку управління організації зв'язку та інформаційних систем ГУЗ та ІС ГШ ЗСУ
Обставини смерті: Зник безвісти 9 лютого 2015 р. коли виїхавши на УАЗі в Дебальцеве попав під обстріл поблизу села Логвинове у верхній частині дебальцівського виступу на трасі між м. Дебальцеве і м. Артемівськ (Донецька область). В УАЗі також знаходились підполковник С. Василенко (загинув), молодший сержант А. Макаренко (загинув), полковник С. Циганок (загинув) та полковник І. Павлов (загинув). Впізнаний серед загиблих. Похований.

[ред. | ред. код]

Родина Артура тривалий час жила в Грузії, де закінчив школу в Тбілісі. Вирішив стати військовим, 2002 року закінчив Полтавський військовий інститут зв'язку, у званні лейтенанта розпочав службу — в гарнізонах Дніпропетровської, Одеської, Харківської областей.

З 2011 року — підполковник у відділі організації зв'язку головного управління Генерального штабу ЗСУ.

9 лютого 2015 року вояки ЗСУ їхали на вантажівці ЗІЛ і штабному УАЗі від міста Артемівськ до Дебальцевого та потрапили під обстріл поблизу села Логвинове — у верхній частині «дебальцівського виступу». Дещо пізніше автівки було знайдено, а про військовиків не було відомостей. Тоді ж у ЗІЛі загинули майор Олексій Гуртов, старший лейтенант Василь Білак, сержант Роман Чорнобай, солдат Роман Совлич, в УАЗі — полковники Ігор Павлов та Сергій Циганок, майор Святослав Василенко, молодший сержант Антон Макаренко.

Перебував у списках зниклих безвісти, 4 березня 2015 року надійшло підтвердження про його смерть. 5 березня похований в рідній Ульянівці.

Без Артура лишилися батьки, сестри, дружина та син.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 2, місце 21.