Муравський Сергій Сергійович

Муравський Сергій Сергійович
Дата та місце народження: 8 березня 1994 р., м. Хмільник, Вінницька область
Дата та місце смерті: 13 липня 2014 (20 років) с. Розкішне, Луганська область
Місце поховання: м. Хмільник, Вінницька область
Посада: Розвідник
Обставини смерті: Загинув 13 липня 2014 р. в районі с. Розкішне, Лутугинський район, Луганська область у бою під час операції з розблокування оточеного терористами міжнародного аеропорту Луганська.

Народився 1994 року у місті Хмільник. 2011 року закінчив Хмільницьку ЗОШ № 1, 2013-го — Вінницький транспортний коледж — технік з аварійно-рятувальних робіт. Того ж року призваний на контрактну військову службу. Розвідник, 8-й окремий полк спеціального призначення, з червня 2014-го — в зоні бойових дій.

13 липня 2014-го загинув у бою під час операції з розблокування оточеного терористами Луганського аеропорту, рятуючи товаришів. У тому бою були ще восьмеро бійців поранені, які вижили завдяки діям Сергія.

Вдома лишилися мама, є ще біологічнийбатько, який проживав окремо від родини (покинув жінку з малим Сергієм на руках, залишив в боргах і поїхав до коханки на рф та повернувся лише по гроші виплачені державою за полеглого, які він вимагав в половині суми від матері Сергія за те, що «героя зробив»).

Так як Сергій був першим загиблим у АТО (першим із м. Хмільник) в честь нього була названа вулиця також був виставлений меморіал.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 6, місце 29.