Муха Володимир Олександрович

Муха Володимир Олександрович
Дата та місце народження: 28 березня 1994 р., с. Кам'янки, Вінницька область
Дата та місце смерті: 21 липня 2014 (20 років) смт Георгіївка, Луганська область
Місце поховання: с. Кам'янки, Вінницька область
Звання: Солдат
Посада: Стрілець-помічник гранатометника
Обставини смерті: Загинув 21 липня 2014 р. під час звільнення смт. Георгіївка, Лутугинський район, Луганська область. Разом з Володимиром загинули солдат О. Михайлов, солдат Г. Тома, солдат М. Королько та старший лейтенант П. Ящук.

Народився 1994 року в селі Кам'янки Теплицького району Вінницької області. Перші три роки навчався у Росошанській СЗШ. 2004 року родина переїздить з Кам'янки до Гайсина. Закінчив гайсинську інтернат-гімназію НВК СЗШ І—ІІІ ступенів, 2011-го вступив до Інституту електроенергетики та електромеханіки Вінницького національного технічного університету, факультет електромеханіки. Брав участь у вінницькому Майдані. З другого курсу пішов на фронт — перевівся зі стаціонару на заочну форму, від травня 2014-го — стрілець-помічник гранатометника, 24-й батальйон територіальної оборони «Айдар».

20 липня 24-м айдарівцям підрозділу «Холодний Яр» вдалося пробити коридор до Георгіївки, по якому воякам у Луганському аеропорту доставили продовольство та набої. 21 липня терористи пішли в контратаку, прикриваючись танками. Володимир був у складі розвідувальної групи, загинув під час бою між смт Георгіївка — смт Луганське від кулі снайпера. Тоді ж полягли солдати Геннадій Тома та Олег Михайлов, ще двоє вояків були поранені.

Без Володимира лишились мама та сестра.

Похований у селі Кам'янки.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 1, місце 8.