Моторін Геннадій Анатолійович

Моторін Геннадій Анатолійович
Дата та місце народження: 8 січня 1982 р., м. Краматорськ, Донецька область
Дата та місце смерті: 8 листопада 2019 (37 років) Помер від поранень
Посада: Сапер
Обставини смерті: 7 листопада 2019 р. на південно-західній околиці м. Авдіївка (біля шахти Бутівка) зведене інженерне відділення одного з механізованих батальйонів 92 ї ОМБр виконувало завдання із забезпечення лісом-кругляком свого підрозділу для інженерного обладнання позицій. І в момент, коли бійці вивантажували деревину, близько 12.20 ворог дня прицільно здійснив два постріли з ПТРК. Одна з ракет влучила точно у машину Урал, біля якої і працювали бійці. Старший солдат Герман Бродніков загинув на місці, ще троє армійців зазнали численних поранень різного ступеня тяжкості. Геннадій у важкому стані був доставлений до лікарні в м. Авдіївка, де наступного дня помер.

Народився 1982 року в місті Краматорськ (Донецька область). Одружився, певний час проживав на Закарпатті. Там народився син. Шлюб не склався, і Геннадій повернувся на Донеччину — мешкав у селищі Софіївка під Краматорськом. Проходив строкову службу та служив у підрозділі охорони «Титан».

27 лютого 2019 року вступив на військову службу за контрактом; старший солдат, сапер 1-го механізованого батальйону 92-ї бригади.

7 листопада 2019-го на південно-західній околиці Авдіївки (біля шахти «Бутівка») зведене інженерне відділення механізованого батальйону 92-ї бригади виконувало завдання із забезпечення лісом-кругляком підрозділу — для здійснення інженерного обладнання позицій ВОП. В обідню пору, коли бійці вивантажували деревину, терористи прицільно здійснилт два постріли з ПТРК. Одна з ракет влучила у машину «Урал», біля якої працювали бійці. Старший солдат Герман Бродніков загинув відразу, ще троє вояків зазнали численних поранень різних ступенів важкості. Геннадія у важкому стані доставили до лікарні в Авдіївку. 8 листопада від поранень він помер.

11 листопада 2019 року похований на кладовищі селища Іванівка.

Батько помер 2010-го, мама — 2018-го, без Геннадія лишилися молодші дві сестри і брат та син 2011 р.н.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 11, ряд 4, місце 15.