Мостика Андрій В'ячеславович

Мостика Андрій В'ячеславович
Дата та місце народження: 18 червня 1985 р., с. Зелена, Волинська область
Дата та місце смерті: 24 серпня 2014 (29 років) с. Многопілля, Донецька область
Місце поховання: с. Зелена, Волинська область
Звання: Солдат
Посада: Номер обслуги
Обставини смерті: 24 серпня 2014 р. по позиціям українських мінометників в районі с. Многопілля, Амвросіївський район, Донецька область було завдано потужного удару, в результаті якого було влучання в вантажний автомобіль ГАЗ-66, в якому знаходилися артилерійські боєприпаси. Командир мінометної батареї 3-го батальйону 51-ї ОМБр капітан Шилік Анатолій Вікторович надав наказ бійцям гасити палаючу вантажівку і під час цієї спроби загасити полумя вантажівка вибухнула. Разом з Андрієм загинули капітан Шилік Анатолій Вікторович, старший лейтенант Беца Ігор Миколайович, молодший сержант Брик Дмитро Юрійович, солдат Павляшик Микола Анатолійович, солдат Бугайчук Сергій Анатолійович, солдат Данилевич Роман Миколайович та солдат Момотюк Дмитро Володимирович.

[ред. | ред. код]

Народився 1985 року в селі Зелена (Ковельський район, Волинська область). Походить з сім'ї робітників, 2002 року закінчив Зеленівську ЗОШ. У Оваднівському ПТУ здобув професію автослюсаря. Відслужив строкову службу в автомобільних військах.

Номер обслуги, 51-ша окрема механізована бригада.

Уночі проти 25 серпня 2014-го загинув у бою за Іловайськ під Кутейниковим. Тоді 3-й батальйон бригади був оточений російсько-терористичними силами біля Березного — Оленівки та перебував під постійним артобстрілом. Волонтери знайшли його тіло в морзі Волновахи.

Похований у селі Зелена.

Без сина лишились батьки Надія Василівна та В'ячеслав Васильович.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 9, місце 9.