Московка Володимир Павлович

Московка Володимир Павлович
Дата та місце народження: 11 червня 1967 р., м. Донецьк
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (47 років) м. Амвросіївка, Донецька область
Місце поховання: м. Донецьк
Посада: Військовий комісар
Обставини смерті: 27 серпня військовий комісар разом із сином та товаришем повертався до Амвросіївки на своєму автомобілі, на околиці міста вони були захоплені військовими-окупантами з 331-го повітряно-десантного полку Збройних сил РФ, які відвезли їх до свого польового табору поблизу м. Сніжне, а наступного дня передали місцевим терористам. 29 серпня в Сніжному злочинці влаштували показове катування українських військовослужбовців. До побиття і знущань також долучилися проросійські місцеві сепаратисти. Під час екзекуції у військового комісара стався серцевий напад, в результаті чого він помер на місці.

Народився 1967 року в місті Донецьк.

Підполковник, військовослужбовець ЗСУ, військовий комісар Амвросіївського районного військового комісаріату Донецької області.

27 серпня Володимир Московка із сином та товаришем виїхали на власному автомобілі із м. Донецьк (місця проживання) до м. Амвросіївки (місця служби). По дорозі між с. Дзеркальним та с.м.т Кутейниковим були захоплені в полон військовими окупантами 331-го повітряно-десантного полку РФ.

29 серпня в м. Сніжному терористи влаштували показове катування полонених. До побиття та знущань долучилися місцеві проросійські покидьки. Під час тортур у військового комісара стався серцевий напад від чого він помер у сина на руках.

Похований на кладовищі «Чулковське», місто Донецьк.

Без Володимира залишились дружина й син.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 10, місце 27.