Мосійчук Олег Валентинович

Мосійчук Олег Валентинович
Дата та місце народження: 11 травня 1980 р., с. Рубченки, Київська область
Дата та місце смерті: 9 липня 2014 (34 роки) с. Дмитрівка, Донецька область
Місце поховання: с. Рубченки, Київська область
Посада: Стрілець–помічник гранатометника
Обставини смерті: Загинув близько 21:30 внаслідок підриву БМП-2 на фугасі в районі прикордонних сіл Червона зоря та Дмитрівка (Донецька область). Разом з Олегом загинув сержант Павло Висоцький, а пізніше від отриманих поранень помер солдат Віталій Підлубний.

Народився 1980 року в селі Рубченки де й надалі проживав. Закінчив 9 класів ЗОШ села Рубченки, у 1998 році — Володарське ПТУ; за спеціальністю «тракторист-механізатор, водій широкого профілю». Проходив строкову військову службу в лавах ЗСУ; пройшов навчання в 169-му навчальному центрі. Після навчання служив у в.ч. в Харкові, потім — в Умані.

Мобілізований у березні 2014-го. Стрілець-помічник гранатометника, 72-гої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців (72 ОМБ). З травня перебував в зоні бойових дій. Перебував на блок-постах у Володарському, Старобешівському та Амвросіївському районах Донецької області. Брав участь у супроводженні та прикритті військових колон та установок «Град» — на обстрілювані позиції в Луганську область.

9 липня о 21:30 внаслідок підриву БМП-2 на фугасі поміж селами Червона Зоря та Дмитрівка у бойовій машині здетонував боєзапас, Олег Мосійчук загинув. Тоді ж поліг Павло Висоцький; згодом від поранень помер Віталій Підлубний.

У Володарському районі з приводу його трагічної смерті оголошено триденну жалобу.

Похований в селі Рубченки; 3 Володарському районі оголошено триденну жалобу. На його повернення чекали мама і донька

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 10, місце 23.