Момотюк Дмитро Володимирович

Момотюк Дмитро Володимирович
Дата та місце народження: 19 серпня 1991 р., с. Берег, Рівненська область
Дата та місце смерті: 24 серпня 2014 (23 роки) с. Многопілля, Донецька область
Місце поховання: с. Берег, Рівненська область
Звання: Солдат
Посада: Радіотелефонист
Обставини смерті: 24 серпня 2014 р. по позиціям українських мінометників в районі с. Многопілля, Амвросіївський район, Донецька область було завдано потужного удару, в результаті якого було влучання в вантажний автомобіль ГАЗ-66, в якому знаходилися артилерійські боєприпаси. Командир мінометної батареї 3-го батальйону 51-ї ОМБр капітан Шилік Анатолій Вікторович надав наказ бійцям гасити палаючу вантажівку і під час цієї спроби загасити полумя вантажівка вибухнула. Разом з Дмитром загинули капітан Шилік Анатолій Вікторович, старший лейтенант Беца Ігор Миколайович, молодший сержант Брик Дмитро Юрійович, солдат Павляшик Микола Анатолійович, солдат Бугайчук Сергій Анатолійович, солдат Данилевич Роман Миколайович та солдат Мостика Андрій В'ячеславович.

Народився 1991 року в селі Берег (Дубенський район, Рівненська область). Займався спортом, брав участь у районних змаганнях з легкої атлетики та футболу. Після 9 класів школи села Берег 2006 року вступив до Рівненського автотранспортного коледжу, спеціальність — обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів. Проживав у селі Плоска; працював у ВАТ «Рівненська РМС».

2009 року почав службу в лавах ЗСУ. 2012 року помер його батько. В листопаді 2013-го одружився; того ж року звільнився з лав ЗСУ.

У часі війни в квітні 2014-го мобілізований — радіотелефоніст, 51-ша окрема механізована бригада.

Уночі проти 24 серпня загинув у бою під Кутейниковим — 3-й батальйон бригади опинився в оточенні Березне — Оленівка під постійним артилерійським обстрілом. Тоді ж загинув Роман Данилевич.

Похований у селі Берег Дубенського району 1 вересня 2014 року з військовими почестями. Берегівська школа на його честь зробила останній дзвоник.

Без Дмитра лишились мама, старші брат та сестра, дружина.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 9, місце 8.