Мізунський Юрій Іванович

Мізунський Юрій Іванович
Дата та місце народження: 18 березня 1988 р., м. Чернівці
Дата та місце смерті: 17 червня 2014 (26 років) м. Щастя, Луганська область
Місце поховання: м. Чернівці
Звання: Солдат
Посада: Гранатометник
Обставини смерті: Загинув 17 червня 2014 р. у бою з терористами в районі м. Щастя Луганської області. Разом з Юрієм загинули старший лейтенант В. Файфура, сержант В. Мігован, молодший сержант І. Крисоватий, старший солдат В. Піцул, солдат М. Доник, солдат І. Валявський, солдат І. Леонтій та молодший сержант В. Якобчук.

Народився 1988 року у місті Чернівці. 2003-го закінчив 9 класів чернівецької ЗОШ № 38; по тому — Чернівецький політехнічний технікум. Навчався в Чернівецькому національному університеті ім. Юрія Федьковича за спеціальністю «радіотехніка». До участі в АТО Юрій Мізунський працював на приватному підприємстві, де зварював арматурні сітки для будівництва.

Мобілізований в квітні 2014 року; з травня перебував в зоні боїв. Гранатометник 87-го окремого аеромобільного батальйоу 80-ї окремої бригади.

17 червня 2014-го загинув у бою з терористами в районі селища Металіст на околицях Луганська. Терористи атакували із засідки колону військових. Тоді ж полягли старший лейтенант Владислав Файфура, сержант Віктор Мігован, молодший сержант Ігор Крисоватий, старший солдат Віктор Піцул, солдат Максим Доник, солдат Ілля Валявський, солдат Ілля Леонтій та молодший сержант Володимир Якобчук.

22 червня 2014 року похований в Чернівцях на Садгірському кладовищі.

Без Юрія лишились батьки та сестра.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 4, місце 20.