Мітягін Олександр Петрович «Фізрук»

Мітягін Олександр Петрович
Дата та місце народження: 28 травня 1979 р., м. Новомосковськ, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 28 серпня 2014 (35 років) м. Новоазовськ, Донецька область
Посада: Міліціонер
Обставини смерті: Загинув 28 серпня 2014 р. у бою під Новоазовськом (Донецька область), де розвідувальна група натрапила на передовий підрозділ кадрової російської армії, яка зайшла на територію України. Після бою Олександра не знайшли ні серед поранених, ні серед убитих. Після тривалих пошуків ідентифікований серед загиблих за експертизою ДНК. 17 серпня 2015 року воїна поховали. Разом з Олександром загинув Д. Пермяков.

Народився 1979 року в місті Новомосковськ (Дніпропетровська область). Закінчив новомосковську ЗОШ № 18. Мама працювала медсестрою; батько — вчитель історії. Пройшов строкову службу в лавах ЗСУ; працював в правоохоронних органах, потім — інкасатором у «Приватбанку». Займався паверліфтингом (він і його брат Олексій — майстри спорту) та стрибками з парашутом у молодіжному десантному клубі «Батя»; відновив спортивний зал.

Міліціонер, 4-й взвод 1-ї роти; батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1».

28 серпня 2014-го загинув у бою під Новоазовськом біля села Маркине — розвідувальна група натрапила на передовий підрозділ кадрових російських військових, які зайшли на територію України.

Після бою Мітягіна не знайшли ні серед поранених, ані серед убитих. Тоді ж поліг Дмитро Пермяков — вояків полонили та розстріляли. Станом на грудень 2014 року перебував в списках полонених.

Після тривалих пошуків ідентифікований серед загиблих за експертизою ДНК. 17 серпня 2015 року похований у місті Новомосковськ.

Без Олександра лишились дружина та син; брат Олексій.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 5, місце 26.