Мінько Микола Петрович

Мінько Микола Петрович
Дата та місце народження: 13 березня 1979 р., с. Торчиновичі, Львівська область
Дата та місце смерті: 6 квітня 2015 (36 років) смт Борівське, Луганська область
Місце поховання: с. Морозовичі, Старосамбірський район, Львівська область
Звання: Старшина
Посада: Старший стрілець-снайпер
Обставини смерті: Загинув 6 квітня 2015 р. у селищі Борівське поблизу Сєвєродонецька через вибух гранати Ф-1. Сімейний стан: Залишилася дружна і двоє дітей.

Народився та виріс у селі Морозовичі Торчиновицької сільської ради на Львівщині. Закінчив середню школу сусіднього села Торгановичі. Працював столяром. Одружившись, поїхав за кордон на заробітки. Згодом знайшов роботу в Україні. Придбав будинок у Торчиновичах, де мешкав із сім'єю.

У зв'язку з російською збройною агресією проти України одним із перших з'явився до військкомату навесні 2014-го. Призваний під час третьої хвилі часткової мобілізації Самбірським ОМВК. Пройшов вишкіл на Яворівському полігоні, певний час був інструктором для призовників, згодом вирушив у зону бойових дій.

Старшина, старший стрілець-снайпер 24-ї окремої Залізної механізованої бригади, в/ч А0998, м. Яворів.

6 квітня 2015 року загинув у селищі Борівське Сєвєродонецької міської ради — у місці дислокації військового підрозділу через необережне поводження вибухнула граната Ф-1; тоді ж двоє бійців зазнали осколкових поранень й були госпіталізовані.

Похований 9 квітня 2015 року на сільському цвинтарі у Морозовичах.

Без Миколи лишилися батьки, сестра, брат, дружина Олена та двоє дітей, — донька Діана (на той час 6-класниця) і син Давид 2010 р.н.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 1, місце 5.