Менюк Станіслав Петрович

Менюк Станіслав Петрович
Дата та місце народження: 9 лютого 1991 р., м. Гайсин, Вінницька область
Дата та місце смерті: 27 липня 2014 (23 роки) м. Лутугине, Луганська область
Місце поховання: м. Гайсин, Вінницька область
Звання: Солдат
Посада: Санітарний інструктор
Обставини смерті: Загинув 27 липня 2014 р. під час бою на залізно-дорожному переїзді в м. Лутугине, Луганська область. Разом з Станіславом загинули підполковник С. Коврига, старший лейтенант І. Римар, старший сержант С. Шостак, старший солдат І. Куліш, солдат М. Личак, солдат А. Алієв, солдат О. Квач, солдат М. Вербовий, солдат О. Давидчук, солдат В. Бойко, солдат І. Василаш та лейтенант М. Куценко.

[ред. | ред. код]

Станіслав Менюк народився 9 лютого 1991 року в місті Гайсин. Навчався Станіслав Менюк у НВК: СЗШ I—III ступенів-гімназії м. Гайсин (колишня СЗШ № 1), у 2007 році закінчив 9 класів і вступив до Гайсинського медичного училища, яке в 2011 році успішно закінчив, здобув спеціальність фельдшера.

Активний учасник Майдану, в липні 2014 року добровольцем пішов служити в добровольчий батальйон «Айдар» санінструктором. Під час проходження медкомісії він підробив знімок, аби лікарі не побачили його грижі. Виніс з поля бою багатьох поранених.

Чемпіон Вінницької області з армрестлінгу 2013 року. Виступав за армрестлінг клуб «Спартак» Вінниця. Організував перший відкритий турнір з армрестлінгу в м. Гайсин у 2012 році.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 6, місце 3.