Мединський Олег Костянтинович «Усатий»

Мединський Олег Костянтинович
Дата та місце народження: 6 червня 1968 р., с. Іллінка, Одеська область
Дата та місце смерті: 5 вересня 2016 (48 років) м. Мар'їнка, Донецька область
Місце поховання: с. Іллінка, Одеська область
Посада: Заступник командира по роботі з особовим складом
Обставини смерті: 5 вересня 2016 року, виконуючи бойове завдання в ході антитерористичної операції в Донецькій області, в районі населеного пункту Мар'їнка, капітан 3 рангу Мединський здійснив вивід групи до місця виконання завдання за призначенням та залишився у належному місці. У визначений час з невідомих причин не вийшов на зв'язок з командиром групи. Командиром групи було прийнято рішення, для з'ясування обставин, відправити на те місце розвідувальний дозор, з метою встановлення причини відсутності зв'язку. Розвідувальний дозор виявив тіло загиблого Олега з множинними пораненнями.

Ветеран 73-го морського центру спеціальних операцій (Очаків), після багаторічної служби у морському спецназі звільнився в запас. Проживав з сім'єю в Очакові. Займався спортивно-патріотичним вихованням молоді, був тренером з кіокушин-кан карате (чорний пояс ІІ дан). Засновник і президент Військово-патріотичного спортивного клубу «Майський» в Очакові, з 2006 року. Коли почалися бойові дії на сході України, повернувся у військо, і з 2014 року перебував у зоні проведення АТО.

За два роки війни Мединський побував практично у всіх «гарячих точках», включаючи Іловайськ.

5 вересня 2016 року загинув в районі міста Маріуполь, підірвавшись на протипіхотній міні під час виконання бойового завдання. За іншими даними загинув у бою у районі Мар'їнки від осколків міни.

В Очакові попрощатися з офіцером прийшли тисячі людей. Поховали Олега в рідній Іллінці, в нього залишилися дружина, троє дітей та двоє онуків.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 2, місце 9.