Медушевський Віталій Зенонович

Медушевський Віталій Зенонович
Дата та місце народження: 21 травня 1974 р., смт Довбиш, Баранівський район, Житомирська область
Дата та місце смерті: 3 серпня 2014 (40 років) м. Луганськ
Місце поховання: смт Довбиш, Баранівський район, Житомирська область
Звання: Солдат
Посада: Механік-водій
Обставини смерті: Загинув 3 серпня 2014 р. в районі м. Луганськ від кулі снайпера прикриваючи групу саперів, які проводили мінування дороги.

Народився 1974 року в смт Довбиш (Баранівський район, Житомирська область). Був найменшою дитиною у багатодітній родині. Закінчив середню школу смт Довбиш; вступив до місцевого ПТУ та отримав спеціальність тракториста-машиніста широкого профілю. Проходив строкову військову службу в лавах ЗСУ. Повернувшись додому, влаштувався на підприємство, де все життя пропрацювали його батьки — Довбиський порцеляновий завод. В 1990-х довелося перекваліфікуватися на будівельника, освоїти кілька видів будівельних робіт. Певний час їздив на заробітки, по тому став працювати за місцем проживання.

Мобілізований у березні 2014 року. Механік-водій 30-ї окремої механізованої бригади (Новоград-Волинський). Після навчання став сапером і був розподілений у роту розмінування. Побував вдома у відпустці.

3 серпня 2014 року загинув від кулі снайпера, несучи варту на одному з блокпостів під Луганськом. Вконуючи бойове завдання — мінування підходів до блокпосту, натрапив на ворожий загін, який направлявся на їхні позиції.

Залишились батьки, дружина Ганна (на той час при надії; 14 вересня 2014 року народилась дочка Віталіна), донька Ганна 2010 р.н. від першого шлюбу, брат.

Похований в Довбиші 6 серпня 2014-го; прийшло більше тисячі людей.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 4, місце 19.