Матвієнко Володимир Анатолійович

Матвієнко Володимир Анатолійович
Дата та місце народження: 12 грудня 1982 р., м. Київ
Дата та місце смерті: 18 вересня 2018 (35 років) смт Луганське, Бахмутський район, Донецька область
Місце поховання: м. Київ
Звання: Сержант
Посада: Командир відділення
Обставини смерті: Загинув близько опівночі 18 вересня 2018 р. на позиціях ЗСУ поблизу смт Луганське (Світлодарська дуга). Того вечора близько 23.00 ворог відкрив по позиціях Об'єднаних сил вогонь з мінометів 120-го та 82-го калібрів. Під час вогневого нальоту прямим потраплянням міни калібру 120 мм в укриття двоє військовослужбовців Об'єднаних сил отримали несумісні з життям поранення і померли. З початком обстрілу вони вели спостереження за полем бою та вживали заходів щодо зайняття укриттів своїми побратимами. Разом з Володимиром загинув молодший сержант Володимир Ткачов.

Народився 1982 року у місті Київ; проживав на житловому масиві Новобіличі, навчався у київській 55-й школі.

В часі війни — сержант, командир відділення 1-ї мотопіхотної роти 12-го батальйону «Київ» 72 ОМБр. З 2017 року проходив службу за контрактом.

18 вересня 2018-го загинув перед опівніччю внаслідок мінометного обстрілу терористами біля смт Луганське — в ході вогневого нальоту від розриву міни калібру 120 мм, яка влучила у бліндаж; зазнав осколкових поранень, несумісних з життям. Під час вогневого нальоту двоє військовослужбовців вели спостереження за полем бою та вживали заходів щодо зайняття укриттів своїми побратимами. Тоді ж загинув молодший сержант Володимир Ткачов.

22 вересня 2018 року відбулося прощання на Майдані Незалежності; похований на Берковецькому кладовищі. Київська міськадміністрація оголосила 22 вересня днем жалоби.

Без єдиного сина лишилися мама Тетяна Павлик й батько Анатолій Матвієнко.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 7, місце 36.