Матвієнко Микола Миколайович «Дядя Коля»

Матвієнко Микола Миколайович
Дата та місце народження: 29 листопада 1975 р., смт Клавдієво-Тарасове, Київська область
Дата та місце смерті: 28 серпня 2014 (38 років) смт Комісарівка, Перевальський район, Луганська область
Місце поховання: смт Клавдієве-Тарасове, Бородянський район, Київська область
Посада: Старший стрілець-навідник
Обставини смерті: Загинув 28 серпня 2014 р., коли зведена група військовослужбовців Національної гвардії та Збройних сил України на двох бронетранспортерах ЗСУ, що вирушила на допомогу силам АТО, потрапила у ворожу засідку у районі селища Комісарівки. У запеклому бою разом із Миколою загинули солдат резерву Олег Дога та солдат резерву Андрій Тищенко, із понад 20 поранених гвардійців того ж дня помер старший солдат резерву Олексій Курмашев, 3 вересня у харківському військовому госпіталі помер прапорщик резерву Федір Ухарський.

Матвієнко Микола Миколайович народився 29 листопада 1975 року на Київщині.

Загинув Матвієнко Микола Миколайович 28 серпня в районі міста Дебальцеве Донецької області. Колона підрозділів Національної гвардії та Збройних сил України, що рухалась на допомогу силам АТО за маршрутом Дебальцеве — Комісаровка потрапила у засідку.

Похований в смт Клавдієве-Тарасове Бородянського р-ну Київської обл.

Указом Президента України № 873/2014 від 14 листопада 2014 р., «За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 6, місце 16.