Матвієнко Микола Миколайович «Дядя Коля»

Матвієнко Микола Миколайович
Дата та місце народження: 29 листопада 1975 р., смт Клавдієво-Тарасове, Київська область
Дата та місце смерті: 28 серпня 2014 (38 років) смт Комісарівка, Перевальський район, Луганська область
Місце поховання: смт Клавдієве-Тарасове, Бородянський район, Київська область
Посада: Старший стрілець-навідник
Обставини смерті: Загинув 28 серпня 2014 р., коли зведена група військовослужбовців Національної гвардії та Збройних сил України на двох бронетранспортерах ЗСУ, що вирушила на допомогу силам АТО, потрапила у ворожу засідку у районі селища Комісарівки. У запеклому бою разом із Миколою загинули солдат резерву Олег Дога та солдат резерву Андрій Тищенко, із понад 20 поранених гвардійців того ж дня помер старший солдат резерву Олексій Курмашев, 3 вересня у харківському військовому госпіталі помер прапорщик резерву Федір Ухарський.

[ред. | ред. код]

Матвієнко Микола Миколайович народився 29 листопада 1975 року на Київщині — смт Клавдієво-Тарасове. Пройшов строкову військову службу у Збройних силах України. Працював в органах внутрішніх справ на посаді помічника дільничного інспектора міліції. Працював в охоронній фірмі. Після Революції Гідності уклав контракт про проходження служби в військовому резерві НГУ. Воював під Слов'янськом та Дебальцевим.

Загинув Матвієнко Микола Миколайович 28 серпня в районі міста Дебальцеве Донецької області. Колона підрозділів Національної гвардії та Збройних сил України, що рухалась на допомогу силам АТО за маршрутом Дебальцеве — Комісаровка потрапила у засідку.

Похований в смт Клавдієве-Тарасове Бородянського району Київської області.

Без Миколи лишились батьки і наречена.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 6, місце 16.