Матвієнко Андрій Віталійович

Матвієнко Андрій Віталійович
Дата та місце народження: 7 листопада 1985 р., м. Кіровоград
Дата та місце смерті: 8 серпня 2014 (28 років) Помер від поранень
Місце поховання: м. Кіровоград
Посада: Молодший інспектор відділення інспекторів
Обставини смерті: Під час руху автоколони, яка поверталася з виконання завдання по захисту рубежів на Державному кордоні України, поблизу селища Лисиче - пункт пропуску Успенка (Донецька область) , автомобіль УАЗ, в якому знаходився Андрій, підірвався на радіокерованому пристрої типу фугас. Важкопораненого прикордонника за допомогою санавіації було евакуйовано до військово-польового госпіталя, де він, від важких ран, помер.

Народився в смт Арбузинка Миколаївської області. Дитячі роки провів у селі Кузнецове Доманівського району, де закінчив школу.

2007 року закінчив Кіровоградський інститут регіонального управління і економіки (КІРУЕ), влаштувався на роботу до одного з відділень Приватбанку у Кропивницькому, згодом відслужив в армії.

На війну вирушив добровольцем. Молодший інспектор прикордонної служби-дозиметрист відділу прикордонної служби «Іловайськ».

Важкопоранений 7 серпня 2014-го — автомобіль УАЗ, у якому знаходився Матвієнко, наїхав на радіокерований фугас поблизу пункту пропуску «Успенка».

11 2014 року серпня в Кропивницькому відбулося останнє прощання з Матвієнком. Похований на Алеї Слави Ровенського кладовища в Кропивницькому.

Без Андрія лишились дружина Ірина та донька Олександра, 2011 р.н.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 9, місце 23.