Матусевич Віталій Олегович

Матусевич Віталій Олегович
Дата та місце народження: 12 серпня 1986 р., м. Жовті Води, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 31 липня 2014 (27 років) м. Шахтарськ, Донецька область
Звання: Сержант
Посада: Командир бойової машини
Обставини смерті: Загинув внаслідок потужних обстрілів бойовиками з РСЗВ Град позицій силовиків, а також атаки бойовиків із засідки на колону БТР десантників поблизу м.Шахтарськ Донецької області.

Народився 1986 року в місті Жовті Води; старший син у багатодітній родині. Закінчив Криворізьку ЗОШ № 75. Відслужив у лавах Збройних сил України, у повітряно-десантних військах, займався парашутним спортом. Як резервіст брав участь кожні пів року в навчаннях десантників. 2007 року пішов працювати на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» — у цех блюмінгу № 2. Закінчив Криворізький політехнічний коледж, перейшов працювати до залізничного цеху № 1.

Призваний до лав ЗСУ під час першої хвилі мобілізації. Командир бойової машини десанту, 25-та окрема повітряно-десантна бригада.

Зголосився очолювати колону, бо вважав, що його побратими, які мають свої сім'ї, повинні мати більше шансів вижити. Загинув 31 липня 2014-го при виконанні бойового завдання — під час потужних обстрілів бойовиками з РСЗВ «Град» позицій українських військ та одночасної атаки із засідки — на колону БТРів десантників поблизу Шахтарська.

Похований у місті Кривий Ріг, Центральне кладовище, Алея Слави.

Удома залишилися батьки, сестра та двоє братів.[джерело?]

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 1, місце 19.