Мандрик Віталій Олегович

Мандрик Віталій Олегович
Дата та місце народження: 12 квітня 1987 р., м. Красноармійськ, Донецька область
Дата та місце смерті: 23 лютого 2015 (27 років) м. Маріуполь, Донецька область
Посада: Оперуповноважений відділу швидкого реагування
Обставини смерті: Троє співробітників спецпідрозділу Сокіл з працівником ДАІ 23 лютого 2015 р. о 18:15 в місті Маріуполь на вулиці Пашковського зупинили автомобіль марки ДЕУ для перевірки. В машині виявились терористи, які відкрили вогонь. В результаті боєзіткнення Віталій отримав вогнепальне поранення в голову, від якого помер.

[ред. | ред. код]

Майстер спорту з рукопашного бою, багато разів брав участь і займав призові місця на чемпіонатах України.

Службу в органах внутрішніх справ розпочав у Красноармійському міськвідділі, дільничний інспектора міліції. 2011 року перевівся до обласного УБОЗ, старший лейтенант міліції, оперуповноважений відділу швидкого реагування спецпідрозділу «Сокіл» Управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУМВС України в Донецькій області.

23 лютого 2015-го троє співробітників спецпідрозділу «Сокіл» з працівником ДАІ в Маріуполі на вулиці Пашковського зупинили автомобіль «ДЕУ» для перевірки, де виявились терористи, які відкрили вогонь. Внаслідок боєзіткнення Віталій зазнав вогнепального поранення в голову, від якого помер, ще двоє співробітників були поранені. В автомобілі було знайдено сумку з вибухівкою.

Без Віталія лишилися дружина та донька Діана 2014 р.н.

Похований в Покровську.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 5, місце 37.