Максимов Олександр Євгенович

Максимов Олександр Євгенович
Дата та місце народження: 19 травня 1974 р., м. Полтава, Полтавська область
Дата та місце смерті: 14 вересня 2014 (40 років) с. Первомайське, Донецька область
Місце поховання: м. Полтава, Полтавська область
Звання: Майор
Посада: Старший офіцер відділення військового обліку
Обставини смерті: Загинув 14 вересня 2014 р., коли колона військових, яка прямувала разом з підкріпленням на блок-пости, потрапила у засідку терористів біля с. Первомайське, Ясинуватський район, Донецька область. Разом з Олександром загинули бійці БПСМОП Дніпро-1: старшина міліції В. Українцев, старшина міліції В. Кісловський, рядовий міліції С. Грачов, рядовий міліції О. Чернишов та солдат О. Габінет (17 ОТБр).

Закінчив Полтавське вище зенітне ракетне командне училище, 13 років служив у Збройних силах України. 2006 року звільнився за станом здоров'я. Коли почалась мобілізація, 19 березня 2014-го пішов працювати до Полтавського міського військкомату, старший офіцер відділення військового обліку. Коли надійшов наказ про відрядження двох офіцерів до зони бойових дій, зголосився бути одним із добровольців.

Загинув 14 вересня 2014-го в Донецькій області, коли колона українських військовиків, яка прямувала разом з підкріпленням на блокпости, потрапила в засідку терористів — ворожа куля влучила Олександрові в голову.

Похований на Алеї Слави міського кладовища Полтави.

Залишились дружина Оксана Іванівна та дорослий син.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 6, місце 18.