Максименко Ігор Павлович «Палич»

Максименко Ігор Павлович
Дата та місце народження: 2 лютого 1963 р., м. Каховка, Херсонська область
Дата та місце смерті: 21 листопада 2015 (52 роки) с. Кримське, Новоайдарський район, Луганська область
Місце поховання: м. Каховка, Херсонська область
Звання: Капітан
Посада: Командир роти
Обставини смерті: Загинув 21 листопада 2015 р. під час обстеження території північніше Бахмутської траси, поблизу села Кримське (Новоайдарський район) Луганської області, внаслідок підриву на осколково-загороджувальній міні. Разом з Ігорем загинув Віктор Крючков.

Народився 1963 року в селі Глодяни, Бельцівський район, Молдова. 1980 року закінчив ЗОШ № 6 міста Бельці. Гарно навчався, займався спортом. 1985 року закінчив державний педагогічний інститут ім. Алєку Руссо, спеціальність «викладач російської мови та літератури». Протягом навчання був капітаном команди КВК інституту. Проходив строкову службу в РА у НДР, зв'язківець.

Демобілізувавшись, 1987 року з родиною переїздить до України, у місто Каховка. Працює викладачем російської мови у Каховській ЗОШ № 6. Протягом 1989—2013 років очолював гурток пішохідного туризму при каховському Центрі дитячої творчості. Його вихованці брали участь і перемагали у багатьох змаганнях міського, обласного та республіканського рівнів.

Протягом 2013—2014 років працював у Каховському військкоматі. Мобілізований у березні 2015-го. У травні пройшов курси з підвищення кваліфікації, в липні у складі 46-го батальйону спецпризначення направлено виконувати військовий обов'язок в зону проведення бойових дій. У серпні 2015 року Ігорю Максименку присвоєно звання капітана. Командир розвідувальної роти 46-го окремого батальйону спецпризначення «Донбас Україна».

21 листопада 2015 року під час обстеження території північніше «Бахмутської траси» — поблизу села Кримське Новоайдарського району — внаслідок підриву на осколково-загороджувальній міні загинув на місці. Смертельних поранень зазнав молодший сержант Віктор Крючков.

Похований у місті Каховка.

Без Ігоря лишилися мама, дружина, неповнолітній син.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 10, місце 40.