Макаревич Борис Степанович

Макаревич Борис Степанович
Дата та місце народження: 31 серпня 1971 р., с. Білокриниця, Тернопільська область
Дата та місце смерті: 10 червня 2016 (44 роки) с. Славне, Донецька область
Звання: Майор
Посада: Командир батареї
Обставини смерті: Загинув 10 червня 2016 р. близько 1:00 поблизу села Славне (Мар'їнський район) Донецької області підірвавшись на протитанковій міні. Разом з Борисом загинув старший солдат Є. Тихонов.

Народився 1971 року в селі Білокриниця (Кременецький район, Тернопільська область). Закінчив Білокриницьку школу, Хмельницьке військове училище, за направленням поїхав до армійської частини в Кам'янці-Бузькій. Працював у військкоматах Вінниці, Ковеля, Бершаді та Крижополя. 2008 року комісований за станом здоров'я, повернувся до Білокриниці, займався домашнім господарством.

Навесні 2014 року під час першої хвилі мобілізації повернувся на службу до Кременецького військкомату, старший офіцер відділення комплектування; згодом навчав вояків у військовій частині в Старичах. 29 квітня 2016 року призначений на командирську посаду, направлений в зону бойових дій; майор, командир мінометної батареї 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар».

10 червня 2016-го уночі поблизу села Славне (Мар'їнський район) на протитанковій міні підірвався військовий вантажний автомобіль, загинули Борис Макаревич та старший солдат Тихонов Євген Олександрович, ще четверо зазнали поранень.

13 червня 2016 року похований у Білокриниці.

Без Бориса лишились мама, сестра, дружина, донька 1998;р.н., племінник (який служить за контрактом на Луганщині).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 8, ряд 10, місце 28.